KURUMSAL
Anasayfa
Kurumsal
Ürünler
Bloklarımız
Galeri
Sipariş
İletişim

 

 

Devmar Mermer,

 

Devmar Mermer , mermer ve doğal taş sektöründeki uluslararası deneyime sahip, uzman ve profösyonel bir aile şirketi olarak Antalya’nın Kaş ilçesinde kurulmuştur.Antalya-Kaş'ta bulunan mermer ocakları işletmelerimiz , pazarlama ve ihracat servislerimizle entegre bir şekilde çalışmaktadır ve ürünlerimiz bu çalışmalar zincirinde hem iç pazarda hem de dış pazarda pazarlanmaktadır.

Ham blok olarak direk ihracat yaptığımız ülkeler İtalya, İspanya, Portekiz, Çin, Hindistan, Mısır, Libya, Birleşik Arab Emirlikleri, Cezayir, Ürdün, Fas’dır ve ürünlerimiz iç pazarda da çok ilgi görmektedir.Ayrıca plaka ve ebatlı şekilde direk ve dolaylı olarak ürünlerimiz Amerike Birleşik Devletleri, İngiltere, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda, Rusya, İspanya, İtalya, Suudi Arabistan, Fransa, Güney Afrika Cumhuriyeti, Ukrayna, Polanya, Azerbaycan, Dubai, Katar ve vs. gibi  dünyanın her değişik coğrafyasından ülkelere ihraç edilmektedir.

Bir aile şirketi olan Devmar Mermer sektörde aile deneyimlerinin yanında teknolojinin en son olanaklarını da kullanmaktadır ve her geçen gün gelişen teknoloji ve mermer sektöründe yaptığı ar-ge çalışmaları ve yeni ocak aramalarıyla liderliğini müşteri ve iş ortaklarına en iyi şekilde  memnun ederek korumayı  benimsemiş ve bunu bir iş ahlakı haline getirmiştir.

Firmamız bünyesinde bulunan ocaklardan  Santa Royal , Crema Latte , Sahara Beige , Diana Royal ürünlerimiz üretilmektedir.

Devmar Mermer Ailesi

 

 


Copyright © 2015 Devmarble, Her Hakkı Saklıdır.